wstecz

"TANECZNE MIRAŻE"

to ogólnopolski konkurs taneczny posiadający ponad 20-letnią historię. Pomysłodawcą i wieloletnim realizatorem wydarzenia jest dr Wiesława Pilewska. Konkurs skierowany jest do zespołów  działających w amatorskim ruchu tanecznym; skupiających utalentowane tanecznie dzieci i młodzież. Od kilku lat w konkursie prezentują się również młodzi soliści i duety taneczne. Choreografie prezentowane podczas "Tanecznych Miraże" oparte są na technice tańca współczesnego, jazzu i modern. W pracy jury konkursu corocznie biorą udział wybitni zawodowi choreografowie i tancerze. Konkurs jest ciekawym wydarzeniem kulturalnym zarówno dla odbiorów jak i młodych artystów dając możliwość wymiany doświadczeń i rozwoju uzdolnień artystycznych.

Edycja 2024

23. OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA „TANECZNE MIRAŻE”

ORGANIZATOR
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 27, 85-097 BYDGOSZCZ, tel. 52 321-00-81

TERMIN I MIEJSCE
13 kwietnia 2024 sala widowiskowa Pałacu Młodzieży ul. Jagiellońska 27, 85-097 BYDGOSZCZ

CELE I ZAŁOŻENIA: - stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, - popularyzacja amatorskiego ruchu artystycznego, - rozwój artystyczny młodych wykonawców, - - integracja środowiska tanecznego, - - wymiana doświadczeń, konfrontacja zespołów tanecznych

UCZESTNICY W konkursie mogą brać udział:
1. Zespoły taneczne prezentujące miniatury, inscenizacje, etiudy w oparciu o techniki taneczne: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do lat 11, 12 – 15 lat, powyżej 16 lat.
2. Mini formacje /3-7osób/ prezentujące miniatury, inscenizacje, etiudy w oparciu o techniki taneczne: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych do lat 11, 12-15 lat, powyżej 16 lat.
3. Soliści prezentujący choreografie w oparciu o techniki: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-11 lat, 12 – 15 lat, powyżej
16 lat.
4. Duety prezentujące choreografie w oparciu o techniki: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do lat 11, 12 – 15 lat, powyżej 16 lat.
Uwaga!
Zespoły taneczne:
– Dopuszcza się uczestnictwo tancerzy, powyżej granicy wieku dla danej kategorii wiekowej do 20% liczebności zespołu.
– Każdy uczestnik może być członkiem jednego zespołu w danej kategorii.
– Wiek uczestników określa się rocznikiem tj. kategoria do 7 lat – roczniki do 2017, kategoria 8 -11 lat – roczniki od 2016 do 2013, kategoria 12- 15 lat – roczniki od 2012 do 2009, powyżej 16 lat – roczniki od 2008.
– Klub taneczny, placówka zgłaszająca udział zespołów w konkursie może zgłosić - w każdej kategorii wiekowej - maksymalnie 2 solistów oraz maksymalnie 2 duety.

PREZENTACJE
- Zespoły taneczne - jedna choreografia do muzyki własnej do 4 min.
- Mini formacje – jedna choreografia do muzyki własnej do 3 min.
- Soliści i duety – choreografia taneczna do muzyki własnej o czasie prezentacji do 1.30 min.
- Wymiary parkietu 7mx12 m.

ZASADY UCZESTNICTWA -1.Przesłanie do dnia 1 kwietnia 2024 r. wypełnionej w formie elektronicznej Karty Zgłoszenia /załącznik 1/ na adres: tanmir@wp.pl
2. Do dnia 3 kwietnia 2024r. dokonanie opłaty akredytacyjnej w wysokości 300 zł od zespołu, 200 zł od mini formacji oraz 48 zł za osobę w kategorii: soliści, duety na konto:
Bank Pekao S.A. 02 1240 6452 1111 0010 4797 5830 z dopiskiem opłata akredytacyjna „Taneczne Miraże”.
3. Dostarczenie w dniu konkursu podpisanej zgody RODO /załącznik 2/

OCENA I NAGRODY
Organizator powołuje profesjonalne jury. W poszczególnych kategoriach zostaną przyznane I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

PRZEBIEG KONKURSU
– Orientacyjny plan godzinowy imprezy zostanie przesłany mailowo po terminie zgłoszeń.
– Opisane podkłady muzyczne prosimy przygotować na pendrive w formacie mp3.
– Ogłoszenie werdyktu i rozdanie nagród będzie odbywać się pomiędzy poszczególnymi kategoriami wiekowymi.

KONTAKT e-mail: tanmir@wp.pl Uwaga! W przypadku dużej liczby zespołów decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.

UWAGI KOŃCOWE:
- Należy pamiętać, iż zespoły/soliści/duety muszą być przygotowane na godzinę przed startem danej kategorii.
- Faktury będą wystawiane po wcześniejszej informacji mailowej (należy podać dane do rachunku) i odesłane mailowo lub tradycyjnie pocztą na wskazany adres.
- Zespoły przyjeżdżają na konkurs na własny koszt lub instytucji delegującej.
- Instytucje zgłaszające zespół winny go ubezpieczyć na czas podróży i pobytu na imprezie.
- Zespół powinien posiadać odpowiednią liczbę opiekunów gwarantującą bezpieczeństwa uczestników
- Przypomina się o konieczności posiadania legitymacji szkolnych lub innego dokumentu przez każdego z uczestników konkursu.
- Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu imprezy oraz kategorii wiekowych
w przypadku zbyt małej lub zbyt dużej liczby zespołów, solistów, duetów.
- W przypadku małej ilości zgłoszeń organizator zastrzega prawo do połączenia kategorii tanecznej i wiekowej, lub odwołania kategorii.
- Klub, tancerz ma prawo do wycofania się z rywalizacji na każdym etapie. Wycofanie się
z konkursu nie powoduje zwrotu wpłaconej opłaty startowej.
- Podczas konkursu uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ.
- Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia jedzenia i picia do Sali widowiskowej.
- Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem na zawsze i bezwarunkowo nieodpłatnej zgody na rejestrację video, telewizyjną i foto wszystkich prezentacji tanecznych.
- Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie miejsca imprezy.
- Za wszelkie szkody powstałe w szatniach, salach obciążony zostanie zespół, który z niej korzystał.
- Regulamin imprezy jest regulaminem wewnętrznym i kwestie sporne, nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator imprezy.

Serdecznie zapraszamy!!

karta zgłoszenia

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Edycja 2023

Werdykt jury XXII Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Taneczne Miraże”
Jury w składzie: Iwona Runowska, dr Wiesława Pilewska, Sebastian Białobrzeski – przewodniczący jury w dniu 28.01.2023 postanowiło przyznać:

W kategorii zespoły taneczne do 11 lat:
1 miejsce – „Pasja Petit” Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie
2 miejsce – „Czarne Koty”  z Akademii Tańca Piętro Wyżej w Chojnicach
ex aequo
3 miejsce – „Mini Echo” ze Szkoły Tańca ECHO art w Bydgoszczy
3 miejsce – „Amulecik” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy

W kategorii soliści do 7 lat:
1 miejsce – Olena Rychłowska  /Szkoła Tańca ECHO art w Bydgoszcz/

W kategorii soliści 8-11 lat:
1 miejsce – Blanka Le Hai /Szkoła Tańca ECHO art w Bydgoszcz/
2 miejsce – Julia Piskorska /Szkoła Tańca ECHO art w Bydgoszcz/

W kategorii zespoły taneczne 12-15 lat:
1 miejsce – „Amulet” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
2 miejsce – „Caracoles” z Akademii Tańca Piętro Wyżej w Chojnicach
3 miejsce – „DMT” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy


W kategorii soliści 12-15 lat:
1 miejsce – Evelina Levytska /Pałac Młodzieży w Bydgoszczy/
2 miejsce – Kornelia Czerwińska /Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
3 miejsce – Oliwia Łącz /Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie/
4 miejsce – Aleksandra Wiśniewska /Szkoła Tańca ECHO art w Bydgoszcz/
5 miejsce – Anna Druk /XXX Liceum Ogólnokształcące w  Krakowie/
6 miejsce – Kinga Gałecka /Szkoła Tańca Współczesnego i Gimnastyki Artystycznej „Feniks” w Poznaniu/
7 miejsce – Nina Kycia /Szkoła Tańca Współczesnego i Gimnastyki Artystycznej „Feniks” w Poznaniu/

 

W kategorii duety 12-15 lat i powyżej 16 lat:
1 miejsce – Michalina Pawlak i Wiktoria Lewandowska z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
2 miejsce – Zofia Didyk i Agata Galińska z Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.
3 miejsce – Sara Sitkowska i Julia Szczepańska z Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

W kategorii zespoły powyżej 16 lat
1 miejsce – „Pasja” z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie
2 miejsce – „Gest” z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie


W kategorii soliści powyżej 16 lat:
1 miejsce – Aleksandra Patrusheva /XXX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie/
ex aequo
2 miejsce – Wiktoria Lewandowska /Pałac Młodzieży w Bydgoszczy/
2 miejsce – Karolina Broda /Pałac Młodzieży w Bydgoszczy/
3 miejsce – Zofia Płoszyńska /Pałac Młodzieży w Bydgoszczy/
4 miejsce – Maria Brzezińska /Szkoła Tańca ECHO art w Bydgoszczy/

 

  • Zdjęcie: 3588.jpg
  • Zdjęcie: 2046.jpg
  • Zdjęcie: 3701.jpg
  • Zdjęcie: 4630.jpg
  • Zdjęcie: 3762.jpg
  • Zdjęcie: 4043.jpg
  • Zdjęcie: 1928.jpg
  • Zdjęcie: 3228.jpg
  • Zdjęcie: 3965.jpg
  • Zdjęcie: 4270.jpg
  • Zdjęcie: 1825.jpg
  • Zdjęcie: 2223.jpg
  • Zdjęcie: 2049.jpg
  • Zdjęcie: 4229.jpg
  • Zdjęcie: 2964.jpg
  • Zdjęcie: 3573.jpg
  • Zdjęcie: 3591.jpg
  • Zdjęcie: 1922.jpg
  • Zdjęcie: 2256.jpg
  • Zdjęcie: 1820.jpg
  • Zdjęcie: 4592.jpg
  • Zdjęcie: 3563.jpg
  • Zdjęcie: 2487.jpg
  • Zdjęcie: 4603.jpg
  • Zdjęcie: 2899.jpg
  • Zdjęcie: 3568.jpg
  • Zdjęcie: 4242.jpg
  • Zdjęcie: 3771.jpg
  • Zdjęcie: 3562.jpg
  • Zdjęcie: 4238.jpg
  • Zdjęcie: 2176.jpg
  • Zdjęcie: 4612.jpg
  • Zdjęcie: 1951.jpg
  • Zdjęcie: 2373.jpg
  • Zdjęcie: 4324.jpg
  • Zdjęcie: 3578.jpg
  • Zdjęcie: 2076.jpg
  • Zdjęcie: 3839.jpg
  • Zdjęcie: 2604.jpg
  • Zdjęcie: 1958.jpg
  • Zdjęcie: 4298.jpg
  • Zdjęcie: 1860.jpg
  • Zdjęcie: 1796.jpg
  • Zdjęcie: 3186.jpg
  • Zdjęcie: 2214.jpg
  • Zdjęcie: 3370.jpg
  • Zdjęcie: 3111.jpg
  • Zdjęcie: 3438.jpg
  • Zdjęcie: 4175.jpg
  • Zdjęcie: 1962.jpg
  • Zdjęcie: 4632.jpg
  • Zdjęcie: 1876.jpg
  • Zdjęcie: 2568.jpg
  • Zdjęcie: 4274.jpg
  • Zdjęcie: 4549.jpg
  • Zdjęcie: 2719.jpg
  • Zdjęcie: 3089.jpg
  • Zdjęcie: 4012.jpg
  • Zdjęcie: 4021.jpg
  • Zdjęcie: 2034.jpg
  • Zdjęcie: 2018.jpg
  • Zdjęcie: 4643.jpg
  • Zdjęcie: 4657.jpg
  • Zdjęcie: 2260.jpg
  • Zdjęcie: 2149.jpg
  • Zdjęcie: 2598.jpg
  • Zdjęcie: 3986.jpg
  • Zdjęcie: 4001.jpg
  • Zdjęcie: 3566.jpg
  • Zdjęcie: 3297.jpg
  • Zdjęcie: 3656.jpg
  • Zdjęcie: 3570.jpg
  • Zdjęcie: 4211.jpg
  • Zdjęcie: 3967.jpg
  • Zdjęcie: 2282.jpg
  • Zdjęcie: 3333.jpg
  • Zdjęcie: 3571.jpg
  • Zdjęcie: 3273.jpg
  • Zdjęcie: 4614.jpg
  • Zdjęcie: 4257.jpg
  • Zdjęcie: 3589.jpg
  • Zdjęcie: 4034.jpg
  • Zdjęcie: 2665.jpg
  • Zdjęcie: 4290.jpg
  • Zdjęcie: 4608.jpg
  • Zdjęcie: 4654.jpg
  • Zdjęcie: 3680.jpg
  • Zdjęcie: 4107.jpg
  • Zdjęcie: 4288.jpg
  • Zdjęcie: 3292.jpg
  • Zdjęcie: 4556.jpg
  • Zdjęcie: 4577.jpg
  • Zdjęcie: 1839.jpg
  • Zdjęcie: 4666.jpg
  • Zdjęcie: 4092.jpg
  • Zdjęcie: 4284.jpg
  • Zdjęcie: 1919.jpg
  • Zdjęcie: 4045.jpg
  • Zdjęcie: 4589.jpg
  • Zdjęcie: 2342.jpg
  • Zdjęcie: 2747.jpg
  • Zdjęcie: 2384.jpg
  • Zdjęcie: 2457.jpg
  • Zdjęcie: 3447.jpg
  • Zdjęcie: 3514.jpg
  • Zdjęcie: 2001.jpg
  • Zdjęcie: 3604.jpg
  • Zdjęcie: 1793.jpg
  • Zdjęcie: 2242.jpg
  • Zdjęcie: 2469.jpg
  • Zdjęcie: 2408.jpg
  • Zdjęcie: 2196.jpg
  • Zdjęcie: 3964.jpg
  • Zdjęcie: 4216.jpg
  • Zdjęcie: 3363.jpg
  • Zdjęcie: 3799.jpg
  • Zdjęcie: 4096.jpg
  • Zdjęcie: 3643.jpg
  • Zdjęcie: 1898.jpg
  • Zdjęcie: 2270.jpg
  • Zdjęcie: 3171.jpg
  • Zdjęcie: 3134.jpg
  • Zdjęcie: 3340.jpg
  • Zdjęcie: 3489.jpg
  • Zdjęcie: 4171.jpg
  • Zdjęcie: 3609.jpg
  • Zdjęcie: 2313.jpg
  • Zdjęcie: 1894.jpg
  • Zdjęcie: 4313.jpg
  • Zdjęcie: 4649.jpg
  • Zdjęcie: 4180.jpg
  • Zdjęcie: 2627.jpg
  • Zdjęcie: 2348.jpg
  • Zdjęcie: 3377.jpg
  • Zdjęcie: 4146.jpg
  • Zdjęcie: 3931.jpg
  • Zdjęcie: 3786.jpg
  • Zdjęcie: 3601.jpg
  • Zdjęcie: 2360.jpg

 

ORGANIZATOR                         
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 27, 85-097 BYDGOSZCZ, tel. 52 321-00-81

TERMIN I MIEJSCE
28 stycznia 2023 sala widowiskowa Pałacu Młodzieży ul. Jagiellońska 27, 85-092 BYDGOSZCZ

CELE I ZAŁOŻENIA:                                                                                                                          
  • stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych
  • popularyzacja amatorskiego ruchu artystycznego,
  • rozwój artystyczny młodych wykonawców,
  • integracja środowiska tanecznego,
  • wymiana doświadczeń,
  • konfrontacje zespołów tanecznych.

UCZESTNICY
W konkursie mogą brać udział:

  • Zespoły taneczne prezentujące miniatury, inscenizacje, etiudy w oparciu o techniki taneczne: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do lat 11, 12-15 lat, powyżej 16 lat.
  • Mini formacje /3-7osób/ prezentujące miniatury, inscenizacje, etiudy w oparciu o techniki taneczne: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych do lat 11, 12-15 lat, powyżej 16 lat.
  • Soliści prezentujący choreografie w oparciu o techniki: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-11 lat, 12-15 lat, powyżej 16 lat.
  • Duety prezentujące choreografie w oparciu o techniki: jazz, taniec współczesny, modern (wspólna kategoria taneczna) w kategoriach wiekowych: do lat 11, 12-15 lat, powyżej 16 lat.
Uwaga! Zespoły taneczne:
  • - Dopuszcza się uczestnictwo tancerzy, powyżej granicy wieku dla danej kategorii wiekowej do 20% liczebności zespołu.
  • - Każdy uczestnik może być członkiem jednego zespołu w danej kategorii.
  • - Wiek uczestników określa się rocznikiem tj. kategoria do 7 lat – roczniki do 2015, kategoria 8 -11 lat – roczniki od 2014 do 2011, kategoria 12-15 lat – roczniki od 2010 do 2007, powyżej 16 lat – roczniki od 2006.
  • - Klub taneczny, placówka zgłaszająca udział zespołów w konkursie może zgłosić - w każdej kategorii wiekowej - maksymalnie 2 solistów oraz maksymalnie 2 duety.

PREZENTACJE 

  • Zespoły taneczne - jedna choreografia taneczna do muzyki własnej o czasie nie przekraczającym 4 min.
  • Mini formacje – jedna choreografia do muzyki własnej o czasie nie przekraczającym 3 min.
  • Soliści i duety –  choreografia taneczna do muzyki własnej o czasie prezentacji do 1,30 min.
  • Wymiary parkietu 7mx12 m.
ZASADY UCZESTNICTWA
Przesłanie do dnia 10 stycznia 2023 r. wypełnionej w formie elektronicznej Karty Zgłoszenia (załącznik) na adres: tanmir@wp.pl Do dnia 14 stycznia 2023 r. dokonanie opłaty akredytacyjnej
w wysokości 220 zł od zespołu, 160 zł od mini formacji oraz 40 zł za osobę w kategorii: soliści, duety na konto: Bank Pekao S.A. 02 1240 6452 1111 0010 4797 5830 z dopiskiem opłata akredytacyjna „Taneczne Miraże”.
Uwaga! Opłatę akredytacyjną należy uiścić po 1. stycznia 2023 r.
Brak opłaty w terminie powoduje anulowanie zgłoszenia w konkursie.

OCENA I NAGRODY 
- Organizator powołuje profesjonalne jury.
- W poszczególnych kategoriach zostaną przyznane nagrody oraz wyróżnienia.

PRZEBIEG KONKURSU

  • - Zespoły przyjeżdżają w dniu 28 stycznia 2023 r.
  • - Rejestracja w godz. 8.oo – 10.oo.
  • - Prezentacje konkursowe od godz. 10.oo Prosimy o zabranie muzyki na pendrive w pliku mp3.
  • - Ogłoszenie werdyktu i rozdanie nagród będzie odbywać się pomiędzy poszczególnymi kategoriami wiekowymi.

KONTAKT 

e-mail: tanmir@wp.pl 
Uwaga! W przypadku dużej liczby zespołów decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.

UWAGI KOŃCOWE:

  • Istnieje możliwość rejestracji w późniejszych godzinach po uprzednim uprzedzeniu Organizatora.
  • Należy pamiętać, że tancerz musi być przygotowany do zawodów na godzinę przed startem.
  • Rachunki będą wystawiane po wcześniejszej informacji mailowej (należy podać dane do rachunku) i odesłane mailowo lub tradycyjnie pocztą na wskazany adres.
  • Zespoły przyjeżdżają na konkurs na własny koszt lub instytucji delegującej.
  • Instytucje zgłaszające zespół winny go ubezpieczyć na czas podróży i pobytu na imprezie.
  • Zespół powinien posiadać odpowiednią liczbę opiekunów gwarantującą bezpieczeństwa uczestników
  • Przypomina się o konieczności posiadania legitymacji szkolnych lub innego dokumentu przez uczestników konkursu.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu imprezy oraz kategorii wiekowych w przypadku zbyt małej lub zbyt dużej liczby zespołów, solistów, duetów.
  • W przypadku małej ilości zgłoszeń organizator zastrzega prawo do połączenia kategorii tanecznej i wiekowej, lub odwołania kategorii.
  • Klub, tancerz ma prawo do wycofania się z rywalizacji na każdym etapie. Wycofanie się z zawodów nie powoduje zwrotu wpłaconej opłaty startowej.
  • Podczas zawodów uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ.
  • Udział w zawodach równoznaczny jest z wyrażeniem na zawsze i bezwarunkowo nieodpłatnej zgody na rejestrację video, telewizyjną i foto wszystkich prezentacji tanecznych.
  • Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie miejsca imprezy.
  • Za wszelkie szkody powstałe w szatniach, salach obciążony zostanie zespół, który z niej korzystał.
  • Regulamin imprezy jest regulaminem wewnętrznym i kwestie sporne, nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator imprezy.
Serdecznie zapraszamy!!

Karta zgłoszenia

 

 

 

Edycja 2021 - 11.12.2021

Werdykt Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Taneczne Miraże”Po przesłuchaniach konkursowych w dniu 11.12.2021 jury w składzie Iwona Runowska, Anna Bobrowska, Sebastian Białobrzeski (przewodniczący jury) postanowiło przyznać:W kategorii zespoły do 9 lat
- I miejsce:
Talizmanki (Pałac Młodzieży w  Bydgoszczy)
- II miejsce:
Hulaj-Noga IV (Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza w Toruniu)
- III miejsce:
Echo Petite (Szkoła Tańca Echo Art Bydgoszcz)
W kategorii zespoły 10-11 lat
- I miejsce:
Classic III (Centrum Kultury „Browar B.” Włocławek)
- II miejsce:
Clair De Lune (La Luna Studio Bydgoszcz)
- III miejsce:
Hulaj-Noga III (Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza w Toruniu)
W kategorii soliści do 11 lat
- I miejsce:
Nadia Scheffs (Szkoła Tańca New Dance School w Luboniu)
W kategorii zespoły 12-15 lat
- I miejsce:
Amulecik (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
- II miejsce:
DMT Juniors (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
Hulaj-Noga I (Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza w Toruniu)
- III miejsce:
Classic II (Centrum Kultury „Browar B.” Włocławek)
Dancemania Max (MDK nr 1 w Bydgoszczy)
Hulaj-Noga II (Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza w Toruniu)
W kategorii soliści 12-15 lat
- I miejsce:
Kornelia Czerwińska (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
Aleksandra Majchrzak (New Dance School w Luboniu)
Maria Murek (Swan Dance Kołobrzeg)
- II miejsce:
Maja Machut (Swan Dance Kołobrzeg)
- III miejsce:
Aleksandra Wiśniewska (Szkoła Tańca Echo Art Bydgoszcz)
W kategorii zespoły i mini formacje powyżej 16 lat
- I miejsce:
Sigma (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
- II miejsce:
Amulet (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
- III miejsce:
Classic I (Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku)
DMT (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
W kategorii soliści powyżej 16 lat
- I miejsce:
Martyna Jaroszewska (Centrum Kultury „Browar B” Włocławek)
- II miejsce:
Kasandra Lanecka (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
- III miejsce:
Karolina Broda (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)
W kategorii duety 12-15 lat
- I miejsce:
Maja Machut, Maria Murek
W kategorii duety 16-19 lat
- I miejsce:
Kasandra Lanecka, Karolina Broda
- II miejsce:
Sandra Jasińska, Oliwia Matuszewska
W kategorii duety powyżej 19 lat
- I miejsce:
Dominika Kwintal, Krzysztof Tomaszewski
- II miejsce:
Kasandra Lanecka, Paweł Tomaszewski
  • Zdjęcie: 8357.jpg
  • Zdjęcie: 7566.jpg
  • Zdjęcie: 7751.jpg
  • Zdjęcie: 3185.jpg
  • Zdjęcie: 0015.jpg
  • Zdjęcie: 2494.jpg
  • Zdjęcie: 2917.jpg
  • Zdjęcie: 7535.jpg
  • Zdjęcie: 3459.jpg
  • Zdjęcie: 7466.jpg
  • Zdjęcie: 8042.jpg
  • Zdjęcie: 8205.jpg
  • Zdjęcie: 0233.jpg
  • Zdjęcie: 1961.jpg
  • Zdjęcie: 8180.jpg
  • Zdjęcie: 0177.jpg
  • Zdjęcie: 0162.jpg
  • Zdjęcie: 8511.jpg
  • Zdjęcie: 8589.jpg
  • Zdjęcie: 8336.jpg
  • Zdjęcie: 7636.jpg
  • Zdjęcie: 7868.jpg
  • Zdjęcie: 8241.jpg
  • Zdjęcie: 8406.jpg
  • Zdjęcie: 0309.jpg
  • Zdjęcie: 7510.jpg
  • Zdjęcie: 8693.jpg
  • Zdjęcie: 1887.jpg
  • Zdjęcie: 8029.jpg
  • Zdjęcie: 7655.jpg
  • Zdjęcie: 8554.jpg
  • Zdjęcie: 1055.jpg
  • Zdjęcie: 8441.jpg
  • Zdjęcie: 8257.jpg
  • Zdjęcie: 8102.jpg
  • Zdjęcie: 8084.jpg
  • Zdjęcie: 0381.jpg
  • Zdjęcie: 8326.jpg
  • Zdjęcie: 0331.jpg
  • Zdjęcie: 7978.jpg
  • Zdjęcie: 0420.jpg
  • Zdjęcie: 8147.jpg
  • Zdjęcie: 0943.jpg
  • Zdjęcie: 2693.jpg
  • Zdjęcie: 7632.jpg
  • Zdjęcie: 2778.jpg
  • Zdjęcie: 7845.jpg
  • Zdjęcie: 8631.jpg
  • Zdjęcie: 3059.jpg
  • Zdjęcie: 1497.jpg
  • Zdjęcie: 7506.jpg
  • Zdjęcie: 0576.jpg
  • Zdjęcie: 7606.jpg
  • Zdjęcie: 2930.jpg
  • Zdjęcie: 7492.jpg
  • Zdjęcie: 8661.jpg
  • Zdjęcie: 1673.jpg
  • Zdjęcie: 8130.jpg
  • Zdjęcie: 7763.jpg
  • Zdjęcie: 8004.jpg
  • Zdjęcie: 2383.jpg
  • Zdjęcie: 8324.jpg
  • Zdjęcie: 8009.jpg
  • Zdjęcie: 7990.jpg
  • Zdjęcie: 8529.jpg
  • Zdjęcie: 8644.jpg
  • Zdjęcie: 0199.jpg
  • Zdjęcie: 8686.jpg
  • Zdjęcie: 8677.jpg
  • Zdjęcie: 7548.jpg
  • Zdjęcie: 0880.jpg
  • Zdjęcie: 8208.jpg
  • Zdjęcie: 0026.jpg
  • Zdjęcie: 0461.jpg
  • Zdjęcie: 0528.jpg
  • Zdjęcie: 8223.jpg
  • Zdjęcie: 0452.jpg
  • Zdjęcie: 8446.jpg
  • Zdjęcie: 0262.jpg
  • Zdjęcie: 0258.jpg
  • Zdjęcie: 7914.jpg
  • Zdjęcie: 8275.jpg
  • Zdjęcie: 7953.jpg
  • Zdjęcie: 8401.jpg
  • Zdjęcie: 3513.jpg
  • Zdjęcie: 7451.jpg
  • Zdjęcie: 8105.jpg
  • Zdjęcie: 8193.jpg
  • Zdjęcie: 8371.jpg
  • Zdjęcie: 7634.jpg
  • Zdjęcie: 8138.jpg
  • Zdjęcie: 7732.jpg
  • Zdjęcie: 3419.jpg
  • Zdjęcie: 0561.jpg
  • Zdjęcie: 7604.jpg

Zdjęcia: Sandra Wróblewska i Jarosław Pabijan