wstecz

 

pklt

 

Brak miejsc na obydwa turnusy.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Dzieci!
Serdecznie zapraszamy dzieci na niezapomniane zimowe półkolonie pełne radości, nauki i rozwoju. Nasza oferta obejmuje różnorodne atrakcje, dostosowane do wieku i zainteresowań każdego uczestnika.

 

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7 – 11 lat (2013 - 2017)

Turnus pierwszy: 12-16 lutego (I tydzień ferii zimowych) - zaplanowane atrakcje

Turnus drugi: 19-23 lutego  (II tydzień ferii zimowych) - zaplanowane atrakcje

KOSZT JEDNEGO TURNUSU - 450,00 zł

 

 • zajęcia na półkoloniach będą odbywały się w godz. 8.00 – 15.30
 • rodzice mogą przyprowadzać dzieci do Pałacu Młodzieży od godz. 7.30 i odbierać do 16.00
 • utworzone zostanie 6 grup wiekowych (zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS)
 • dzieci uczestniczące w półkoloniach powinny posiadać obuwie sportowe, strój kąpielowy, klapki, ręcznik, czepek
 • rodzice, którzy zezwolą na samodzielny powrót dziecka do domu po zajęciach zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia i przekazanie go wychowawcy grupy. W innym przypadku dziecko nie będzie mogło opuścić samodzielnie placówki
 • dzieci otrzymają II śniadanie (herbata, drożdżówka) oraz dwudaniowy obiad
 • Chęć uczęszczania dzieci do jednej grupy proszę zaznaczyć na górze karty kwalifikacyjnej

ABY ZAPISAĆ DZIECKO NA PÓŁKOLONIE NALEŻY:

  - wypełnić i osobiście oddać w dniu zapisów: kartę kwalifikacyjną (potrzebny PESEL), oświadczenia, regulamin półkolonii – decyduje kolejność zgłoszeń
 • - uiścić opłatę za pobyt dziecka na półkoloniach na  numer konta bankowego Pałacu Młodzieży: 02 1240 6452 1111 0010 4797 5830  w dniach od 15 - 31 stycznia

 

ZAPISY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 15.01.2024 (PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 8.00 W PAŁACU MŁODZIEŻY

UWAGA - Pobranie i wypełnienie dokumentów ze strony PM nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka na półkolonie – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  • I turnus 12-16.02.2024 r.

  Wśród wielu atrakcji proponujemy :

  1. Warsztaty kulinarne w stylu włoskim: Dzieci będą miały okazję nauczyć się przygotowywania włoskich przysmaków pod okiem doświadczonego kucharza, odkrywając sekrety kulinarnego świata Włoch.

  2. Warsztaty teatralne: Wspólnie będziemy rozwijać zdolności aktorskie poprzez kreatywne gry i zabawy.

  3. Zimowe figle na lodzie: Dawka zimowych szaleństw na lodowisku z instruktorami dbającymi o bezpieczeństwo (zapewniamy łyżwy, kask, ochraniacze).

  4. Wyjazd do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu: Fascynująca wyprawa edukacyjna do Młyna Wiedzy, gdzie dzieci będą miały okazję zgłębić tajniki nauki i technologii.

  5. Kino: Seanse filmowe z ulubionymi bohaterami - dostosowane do wieku grupy.

  6. Zajęcia sportowe z elementami samoobrony: To nie tylko okazja do rozwijania zdolności fizycznych, ale także nauki umiejętności samoobrony w przyjazny i bezpieczny sposób.

  7. Zajęcia plastyczne i fotograficzne: To świetna okazja do odkrywania własnej kreatywności, rozwijania umiejętności pladstycznych i doskonalenia zdolności fotograficznych.

  8. Zajęcia językowe: Zapewnią naszym uczestnikom nie tylko edukację, ale także wspaniałą zabawę i rozwijające doświadczenia.

  9. Moc atrakcji sportowych: Gry zespołowe oraz różnorodne atrakcje sportowe, aby dzieci utrzymywały się w doskonałej formie.

  10. Warsztaty mydlarskie: Doskonała okazja, aby poznać tajniki ręcznego wytwarzania pięknych i pachnących mydeł. Każdy uczestnik półkolonii samodzielnie wykona swoje zapachowe mydełko.

  11. Grę terenową: Podczas tej gry uczestnicy będą mieli okazję przeżyć ekscytujące chwile, rozwiązując zagadki, zdobywając wiedzę i współpracując zespołowo. Zadaniem będzie pokonanie różnych wyzwań terenowych i logicznych, aby dotrzeć do celu.

  12. Zajęcia muzyczno–wokalne: Dzieci będą miały okazję poznać tajniki gry na instrumentach muzycznych, rozwijać umiejętności wokalne i taneczne.

  13. Warsztaty ”W świecie Robotów”: Wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki robotyki, poznawać najnowsze technologie i wcielić się w rolę konstruktorów przyszłości.

  14. Dmuchany Park Wodny na basenie: Niezapomniana przygoda w świecie wodnej rozrywki! Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz miłą atmosferę.

  Dzieci będą miały okazję nawiązać nowe przyjaźnie, rozwijać swoje pasje i spędzić aktywnie czas. Z niecierpliwością czekamy na wspólną zimową przygodę!


 

• II turnus 19-23.02.2024 r.

Wśród wielu atrakcji proponujemy:

1. Warsztaty kulinarne: Dzieci będą miały okazję odkryć tajniki kulinarnego świata, uczyć się przygotowywania smacznych potraw i eksperymentować z różnymi smakami pod okiem profesjonalistów.

2. Warsztaty i wyjście do Teatru: Spotkanie w zaczarowanym świecie teatru.

3. Zimowe figle na lodzie: Lodowe szaleństwa i łyżwiarskie emocje na lodowisku pod okiem instruktorów zapewniających bezpieczeństwo (zapewniamy łyżwy, kask, ochraniacze)

4. Atrakcje sportowe: Gry zespołowe, zabawy na świeżym powietrzu i wiele innych aktywności, które sprawią, że dzieci będą miały pełne doznanie ruchu i zdrowego stylu życia.

5. Warsztaty lepienia z gliny: W profesjonalnym atelier dzieci będą tworzyć własne dzieła sztuki z gliny, rozwijając kreatywność i zdolności manualne.

6. Kino: Seanse filmowe z ulubionymi bohaterami.

7. Zajęcia z elementami samoobrony: Doskonała forma aktywności fizycznej, rozwijająca umiejętności samoobrony, dyscyplinę oraz skupienie w przyjazny i bezpieczny sposób.

8. Zajęcia plastyczne i fotograficzne: Dla małych pasjonatów, artystów i przyszłych fotografów - rozwijamy umiejętności, pasje i zainteresowania.

9. Warsztaty językowe: Stymulujemy rozwój językowy poprzez kreatywne gry, zabawy i zajęcia, które uczą bawiąc.

10. Zajęcia muzyczno–wokalne: Dzieci będą miały okazję poznać tajniki gry na instrumentach muzycznych, rozwijać umiejętności wokalne i taneczne.

11. Warsztaty ”Z Robotem za pan brat”: To niepowtarzalna okazja dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem świata robotyki, programowania i konstrukcji autonomicznych maszyn.

12. Warsztaty tworzenia świeczek zapachowych: Dzieci poznają tajniki ręcznego wytwarzania pięknych świeczek. Każdy uczestnik półkolonii samodzielnie wykona swoją świecę.

13. Gra terenowa: Ta przygoda pełna zagadek, wyzwań i niespodzianek zapewni Wam niezapomniane przeżycia! Musicie współpracować, rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody terenowe, aby dotrzeć do celu. Przygotujcie się na niezwykłe doświadczenia!

14. Dmuchany Park Wodny na basenie: Niezapomniana przygoda w świecie wodnej rozrywki!

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz miłą atmosferę. Dzieci będą miały okazję nawiązać nowe przyjaźnie, rozwijać swoje pasje i spędzić aktywnie czas. Z niecierpliwością czekamy na wspólną zimową przygodę!