wstecz

Studio piosenki "Voice" - początkujący i zaawansowani - (12 - 19 lat)

nauczyciel: Dorian Makowski

Studio piosenki „Voice” zaprasza na zajęcia nauki śpiewu. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 12 do 19 lat.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają półtorej godziny jednorazowo.

Program zajęć obejmuje naukę śpiewu piosenek i utworów wokalnych różnych wykonawców, w różnych stylach i gatunkach muzycznych takich jak: pop, rock, ballada, piosenka aktorska, musicalowa, piosenki świąteczne, kolędy i inne.

Uczestnicy zajęć mogą rozwijać swoje zainteresowania wokalne śpiewając piosenki zarówno w języku polskim jak i angielskim. Podczas zajęć poznajemy podstawowe zagadnienia dotyczące emisji i barwy głosu, intonacji, nauki oddechu przeponowego. Poprzez zabawę z tekstem uczymy się właściwej dykcji i interpretacji tekstu wykonywanych piosenek. Poza stałym repertuarem oraz utworami ujętymi w programie zajęć na dany rok, uczestnicy zajęć mogą zgłaszać swoje propozycje piosenek i utworów do wykonania zarówno w grupie jak i solo. Podczas zajęć, śpiewamy a capella oraz z akompaniamentem fortepianowym, piosenki popularne, przeboje muzyki rozrywkowej, piosenki świąteczne i kolędy oraz piosenkę aktorską. Nowsze piosenki oraz lżejsze gatunki muzyki uczestnicy zajęć śpiewają z gotowymi podkładami muzycznymi. Uczymy się również śpiewać z mikrofonem oraz nagłośnieniem, a każdy z uczestników zajęć może liczyć na pomoc w przygotowaniach do przesłuchań, występów czy konkursów wokalnych. Zapraszam na zajęcia wokalne studia piosenki „Voice” gdzie każdy uczestnik zajęć oprócz nowych ciekawych znajomości odnajdzie dla siebie swoje miejsce w świecie muzyki.

Zajęcia odbywają się we wtorek i czwartek w godz. 16.30 - 18.00.

Prowadzący Dorian Makowski.