wstecz

Język niemiecki (12-15 lat) grupa A2, nabór i kontynuacja

nauczyciel: Anna Bukowska

Nauka języka niemieckiego w tej grupie opierać się będzie na znajomości języka zdobytej podczas zajęć w poprzednim roku lub latach w Pałacu Młodzieży lub na innych zajęciach. Ponieważ młodzież zdobywa dopiero umiejętności posługiwania się nowym językiem obcym, zajęcia polegać będą na nauce najpotrzebniejszych wyrażeń w komunikacji w kręgu ich zainteresowań i potrzeb. Zajęcia te są pomyślane również o uczniach, którzy traktują je w Pałacu Młodzieży jako uzupełnienie tych w szkole a jednocześnie są na początku swojej przygody z tym językiem. Ponieważ nauka języka niemieckiego odbywa się małymi krokami dołączenie nowych słuchaczy do tej grupy nie powinno stanowić problemu.