wstecz

Studio piosenki „Voice” - grupa początkująca i zaawansowana (12-20 lat)

nauczyciel: Dorian Makowski

Studio piosenki „Voice” zaprasza na zajęcia nauki śpiewu. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 12 do 20 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i za każdym razem trwają półtorej godziny. Program zajęć obejmuje naukę śpiewu piosenek i utworów wokalnych różnych wykonawców, w różnych stylach i gatunkach muzycznych takich jak: pop, rock, ballada, piosenka aktorska, musicalowa, piosenki świąteczne, kolędy i inne. Uczestnicy zajęć mogą rozwijać swoje zainteresowania wokalne śpiewając piosenki zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Podczas zajęć poznajemy podstawowe zagadnienia dotyczących emisji i barwy głosu, intonacji, nauki oddechu przeponowego. Poprzez zabawę z tekstem uczymy się właściwej dykcji i interpretacji tekstu wykonywanych piosenek. Poza stałym repertuarem oraz utworami ujętymi w programie zajęć na dany rok, uczestnicy zajęć mają możliwość zaproponowania własnych piosenek i utworów do wykonania. Podczas zajęć śpiewamy a capella oraz z akompaniamentem fortepianowym piosenki popularne, przeboje muzyki rozrywkowej, piosenki świąteczne i kolędy oraz piosenkę aktorską. Nowsze piosenki oraz lżejsze gatunki muzyki uczestnicy zajęć śpiewają z gotowymi podkładami muzycznymi. Uczymy się również śpiewać z mikrofonem oraz nagłośnieniem, a każdy z uczestników zajęć może liczyć na pomoc w przygotowaniach do przesłuchań, występów czy konkursów wokalnych.

Zapraszamy na zajęcia wokalne studia piosenki „Voice”, gdzie każdy uczestnik zajęć oprócz nowych ciekawych znajomości odnajdzie dla siebie swoje miejsce w świecie muzyki.

Prowadzący: Dorian Makowski