wstecz

Światowy Dzień Pluszowego Misia

"Światowy Dzień Pluszowego Misia w Pałacu Młodzieży" to cykliczna impreza artystyczno-edukacyjna dla dzieci, składająca się z Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, Koncertu - Gali oraz wystawy ponad 400 pluszowych misiów z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich Emilii Andrysiak. Corocznie impreza związana jest z innym tematem. Symbol imprezy - pluszowy Misiu Pysiu każdego roku  zachęca uczestników do odwiedzania nowych, ciekawych obszarów zainteresowań.

edycja 2021

Edycja 2021

 WERDYKT JURY OGÓLOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO  „ZATRZYMAJ LATO MISIOWA ŁAPKĄ”

Jury w składzie: Katarzyna Rymarz, Marta Szymielewicz, Emilia Andrysiak, Enia Rożankowska w dniu 16.11.2021 po obejrzeniu 194 nadesłanych prac postanowiło przyznać następujące nagrody  i wyróżnienia:


W kategorii dzieci młodszych:
I MIEJSCE:
Paulina Kowalska, Kaja Włoch z Przedszkola Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy
II MIEJSCE:
Maja Kościelniak, Sara Kościelniak z Tucholskiego Ośrodka Kultury
III MIEJSCE:
Anna Kamieniecka, Zofia Pachuca ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
Wyróżnienie:
Antonina Gac, Natalia Cieślik, Jędrzej Piotrowski z Tucholskiego Ośrodka Kultury
Wyróżnienie:
Natalia Góral, Mikołaj Góral z Tucholskiego Ośrodka Kultury
Wyróżnienie:
Otylia Pęcherzewska, Zofia Cwalina z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku
Wyróżnienie:
Ada Kołodziejska, Klaudia Oczkiewicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku

 

W kategorii dzieci starszych:
I MIEJSCE:
Michał Jankowski, Mateusz Kozłowski z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku
I MIEJSCE:
Klasa 3c ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy
II MIEJSCE:
Maja Chodorowska, Maria Zolotko, Gabriela Wilk z Centrum Kultury Podgórza w Krakowie
III MIEJSCE:
Zofia Łuszczek, Natalia Styrczula, Paulina Obrochta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem
Wyróżnienie:
Alan Urban, Julian Świercz, Borys Lisztwan – Matyńka ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im.L.Teligi w Pyrzycach
Wyróżnienie:
Maja Czytyrbok, Nikola Halejcio, Kalina Kaleta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Makowiskach
Wyróżnienie:
Szymon Łowisz, Kacper Piczura, Dawid Kramarz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem
Wyróżnienie:
Bartłomiej Piczura, Piotr Poprawski, Michał Kmin ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem
Wyróżnienie:
Julia Muca, Amelia Muca ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Wyróżnienie:
Lena Pankau, Oskar Wysiński
Z Tucholskiego Ośrodka Kultury
Wyróżnienie:
Liliana Koprowska, Agata Kowalczyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku

 

 

  • Zdjęcie: 9196.jpg
  • Zdjęcie: 9071.jpg
  • Zdjęcie: 8587.jpg
  • Zdjęcie: 9170.jpg
  • Zdjęcie: 9001.jpg
  • Zdjęcie: 8576.jpg
  • Zdjęcie: 8751.jpg
  • Zdjęcie: 9091.jpg
  • Zdjęcie: 8917.jpg
  • Zdjęcie: 8762.jpg
  • Zdjęcie: 9036.jpg
  • Zdjęcie: 8530.jpg
  • Zdjęcie: 9191.jpg
  • Zdjęcie: 8619.jpg
  • Zdjęcie: 8989.jpg
  • Zdjęcie: 8712.jpg
  • Zdjęcie: 9219.jpg
  • Zdjęcie: 8903.jpg
  • Zdjęcie: 8723.jpg
  • Zdjęcie: 9007.jpg
  • Zdjęcie: 8696.jpg
  • Zdjęcie: 8739.jpg
  • Zdjęcie: 8702.jpg
  • Zdjęcie: 9144.jpg
  • Zdjęcie: 8558.jpg
  • Zdjęcie: 8963.jpg
  • Zdjęcie: 8826.jpg