Dział Edukacyjny

Astronomia (8-9 lat) gr. początkująca

Astronomia (10-12 lat)

Robotyka (10-12 lat) gr. początkująca starsza

Na konkursowym szlaku – przygotowanie do udziału w konkursach matematycznych klas III i IV (9-10 lat

Drukarka 3D - od projektu do druku (10-15 lat)

Na konkursowym szlaku – przygotowanie do udziału w konkursach matematycznych klas V i VI (11-12 lat)

Drukarka 3D - od projektu do druku (16-18 lat)

Matematyka dla humanistów - przygotowanie do matury podstawowej gr 1 (17-20 lat)

Matematyka dla humanistów- przygotowanie do matury podstawowej gr 2 (17-20 lat)

Animacja, gry komputerowe - zrób to sam (9-11 lat) kontynuacja

Animacja, gry komputerowe - zrób to sam (12-13 lat) kontynuacja

Programowanie C# i tworzenie gier w UNITY (13-16 lat), grupa 1 początkująca

Programowanie C# i tworzenie gier w UNITY (13-16 lat), grupa 2 początkująca

Tworzenie aplikacji Windows oraz gier (13-17 lat)- grupa zaawansowana, kontynuacja

Akademia Młodych Dyplomatów (15-19 lat), grupa 1

Akademia Młodych Dyplomatów (15-19 lat), grupa 2

Język angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym (6 lat) czwartki

Język angielski dla dzieci I klasy szkoły podstawowej (7 lat) czwartki

Język angielski dla dzieci II klas szkoły podstawowej (8 lat) czwartki, soboty

Język angielski dla dzieci III klas szkoły podstawowej (9 lat) czwartki, soboty

Język angielski - repetytorium ósmoklasisty (8 klasa) (13-15 lat) grupa 1

Język angielski - repetytorium ósmoklasisty (8 klasa) (13-15 lat) grupa 2

Język angielski - matura podstawowa (15-19 lat)

Język angielski - matura rozszerzona (15-19 lat)

Język angielski w konkursach i olimpiadach (15-19 lat)

Język angielski - grupa maturalna średniozaawansowana (15-20 lat)

Język hiszpański – Hiszpański i zabawa (5-9 lat), grupa A.1 – początkująca

Język hiszpański (7-9 lat), grupa B.2 – kontynuacja

Język hiszpański (10-14 lat), grupa C.1 – początkująca

Język hiszpański (10-14 lat), grupa C.2 – średniozaawansowana

Język hiszpański (10-14 lat), grupa C.3 – średniozaawansowana

Język hiszpański (15-19 lat), grupa D

Język rosyjski z Maszą i Niedźwiedziem gr 1 (6-8 lat)

Język rosyjski z Maszą i Niedźwiedziem gr 2 (9-19 lat)

Język polski jako obcy - grupa ukraińska (4-7 lat)

Język polski jako obcy - grupa ukraińska (8-11 lat)

Grafika komputerowa i podstawy programowania (8-9 lat) gr. początkująca

Robotyka (7-9 lat) gr. początkująca młodsza

Robotyka (11-13 lat) kontynuacja

Język angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym (5 lat) czwartki

Język angielski z elementami umuzykalniającymi, Grupa 1, klasa IV SP (10 lat)

Język angielski z elementami kultury, Grupa 2, klasa V SP (11 lat)

Język angielski z elementami kultury, Grupa 3, klasa VI SP (12 lat)

Język angielski z elementami kultury, Grupa 4, klasa VI SP (12 lat)

Język francuski (14-19 lat) gr. zaawansowana

Baśniowy świat języka francuskiego (5-6 lat) gr. poczatkująca

Język francuski (7-9 lat) gr. początkująca

Język francuski (8-12 lat) kontynuacja po roku nauki

Język niemiecki – grupa I A (nauka od podstaw, kl. III-V SP)

Język niemiecki – grupa I B (nauka od podstaw, kl. VI-VIII + szkoły średnie)

Język niemiecki – „Deutsch-ABC 1-2” (nauka od podstaw i po 1 roku nauki, kl. I-II SP)

Język niemiecki – grupa II A (po 1 roku nauki, kl. IV-VI SP)

Język niemiecki – grupa II B (po 1 roku nauki, kl. VII-VIII+ szkoły średnie)

Język niemiecki – grupa III A, B (po 2 latach nauki, kl. VII-VIII+ szkoły średnie)

Język niemiecki – grupa IV B+ (po co najmniej 3 latach nauki, kl. VIII+ szkoły średnie)

Język włoski (5-6 lat) gr. początkująca

Język włoski (7-11 lat) gr. początkująca

Język włoski (11-19 lat) kontynuacja

Akademia Młodego Naukowca - zabawy z chemią (6-7 lat) gr.1

Akademia Młodego Naukowca- zabawy z chemią (8-9 lat) gr.2

Akademia Młodego Naukowca - zabawy z chemią (10-11 lat) gr.3

Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszczy (15-19 lat)

Język polski jako obcy - grupa ukraińska (12-19 lat)

Język francuski (13-19 lat) gr. początkująca

Język francuski (13-19 lat) gr. średniozaawansowana

Dział Artystyczny

RodzINNE MUZYKOWANIE- zajęcia dla dzieci i rodziców/opiekunów (2,5- 3,5 lat)

Dział Artystyczny

Nauka gry na trąbce - grupa poczatkująca i zaawansowana (7-15 lat)

Nauka gry na saksofonie - grupa poczatkująca i zaawansowana (7-25 lat)

Pierwsza Pomoc przedmedyczna ( 13-15 lat)

Nauka gry na gitarze basowej  - grupa początkująca i zaawansowana (10-22 lat)

Sekcja rytmiczna Big Bandu - grupa średniozaawansowana (14-25 lat)

Nauka gry na gitarze klasycznej - grupa 1- początkująca (12-18 lat )

Nauka gry na gitarze klasycznej - grupa 2- początkująca (12-18 lat)

Sekcja instrumentalna - puzony, gitary - grupa zaawansowana (12-18)

Nauka gry na ukulele - grupa początkująca (12-18 lat)

Nauka gry na gitarze klasycznej - grupa średniozaawansowana (12-18 lat)

Nauka gry na perkusji - grupa poczatkująca i zaawansowana (9-18 lat)

Nauka gry na perkusji - grupa poczatkująca i średniozaawansowana (9-18 lat)

Nauka gry na keyboardzie - grupa początkująca (7-18 lat)

Nauka gry na keyboardzie - grupa zaawansowana (8-20 lat)

Zespół keyboardowy - grupa średniozaawansowana (10-20 lat)

Nauka gry na saksofonie i klarnecie - grupa początkująca i zaawansowana (10-20 lat)

Nauka gry na instrumentach dętych (saksofony, klarnety) oraz keyboardy - grupa średniozaawansowana (

Grupa Taneczna „DOMINUTKI II” - grupa początkująca (5-6 lat)

Nauka gry na pianinie - grupa początkująca i zaawansowana (12-20 lat)

Jazz Big Band '75 - grupa początkująca i zaawansowana

Improwizacja Jazzowa - grupa średniozaawansowana i zaawansowana (12-20 lat)

Rytmika - grupa początkująca (3 lata)

Rytmika - grupa początkująca (4 lata)

Zespół Taneczny „DOMINUTKI I” - grupa średniozaawansowana (7-10 lat)

Zespół Tańca Współczesnego „DMT Juniors” - grupa zaawansowana (10-14 lat)

Zespół Tańca Współczesnego "DMT" - grupa zaawansowana (15-18 lat)

Zajęcia taneczne z elementami baletu - nabór (7 lat )

Zespół taneczmy Amulecik - grupa dla dziewcząt tańczących(10-12 lat)

Zajęcia taneczne z elementami baletu - kontynuacja (7-8 lat)

Zespół Tańcz Współczesnego AMULET gr zaawansowana

Zespół taneczny Amulecik II (9 - 11 lat)

Zespół Tańca Współczesnego BRAX VII - grupa średniozaawansowana (10-12 lat)

Zespół Tańca Współczesnego BRAX VI - grupa zaawansowana (14-16 lat)

Zespół Tańca Współczesnego BRAX IV/V - grupa zaawansowana (15-19 lat)

Zespół Tańca Współczesnego BRAX VIII - grupa naborowa (tylko rocznik 2014)

Zespół Tańca Współczesnego BRAX - grupa konkursowa, zaawansowana (15-20 lat)

Taniec współczesny z elementami akrobatyki (10-13 lat)- grupa średniozaawansowana

Zespół Tańca Współczesnego SIGMA - grupa zaawansowana (14-19 lat)

Dziecięca grupa wokalna (5-9 lat)

Młodzieżowy chór Pałacu Młodzieży (12-20 lat)

Zespół wokalno-instrumentalny muzyki dawnej CONCENTUS (13-20 lat)

Studio piosenki "Voice" - początkujący i zaawansowani - (12 - 19 lat)

Bajkowy videoclip (4-5 lat)

Studio piosenki „Voice” - grupa początkująca i zaawansowana (12-20 lat)

Cameratki I ( 4-6 lat) gr. początkująca

Cameratki II ( 7-9 lat) gr. początkująca

Camerata (10- 19 lat)

Dział Sportu i Rekreacji

Piłka Siatkowa Dziewcząt - Juniorki. Grupa szkolenia sportowego. (wtorek i środa)

Akrobatyka (8-10 lat) gr. 2

Akrobatyka (11-13 at) gr. 3

Nauka pływania GRUPA 2 - grupa początkująca (8-10 lat)- poniedziałek, środa

Nauka pływania GRUPA 1 - grupa początkująca (7-9 lat)- poniedziałek, środa

Nauka pływania - dzieci starsze GRUPA 3 (10-14 lat) - środa

Doskonalenie pływania GRUPA 4 (10-13 lat)- poniedziałek, środa

Doskonalenie pływania GRUPA 5 (11-14 lat) - poniedziałek

Nauka Pływania (8-10 lat) grupa 1, początkująca - poniedziałek, środa

Doskonalenie pływania GRUPA 6 (14-17 lat) - środa

Doskonalenie Pływania (10-13 lat) grupa 3, dzieci młodsze - poniedziałek, środa

Doskonalenie pływania dla młodzieży GRUPA 7 (15-18 lat) - poniedziałek

Doskonalenie Pływania (11-15 lat) grupa 4, dzieci starsze - poniedziałek ,środa

Nauka pływania dzieci po roku lub dwóch nauki( 8-10 lat) grupa 2-poniedziałek, środa

Doskonalenie Pływania (14-18 lat) grupa 7 zaawansowana,dzieci starsze -środa

Pływanie korekcyjne dla młodzieży (12-18 lat) grupa 6 - poniedziałek

Nauka pływania (8-12 lat) grupa 1, początkująca- wtorek, sobota

Nauka pływania ( 7-9 lat) kontynuacja po roku+nowy nabór - CZWARTEK 16.30-17.15 I SOBOTA 9.00-9.45

Nauka pływania (8-14 lat) grupa 2, początkująca wtorek, czwartek,

Doskonalenie pływania ( 10- 15 lat) -CZWARTEK17.15-18.45

Nauka pływania (8-16 lat) grupa 3, początkująca - środa, piątek

Nauka pływania z gimnastyką korekcyjną 2h SOBOTA 10.00-11.45

Nauka pływania (7-11 lat) grupa 4 – wtorek ,czwartek

Klasa sportowa

Doskonalenie pływania po roku nauki ( 8-16 lat) grupa 1 - wtorek czwartek

Akrobatyka (8-10 lat) gr. 1

Doskonalenie pływania (8-14 lat) grupa 2 – wtorek, piątek

Doskonalenie pływania (8-16 lat) grupa 3 - środa, piątek

Doskonalenie pływania ( 8-16 lat) grupa 4, zaawansowana - czwartek, sobota

Pływanie Korekcyjne dzieci i młodzieży (10-14 lat) grupa 5 - poniedziałek, środa

Doskonalenie Pływania (9-12 lat) - Kontunuacja - WTOREK-CZWARTEK 15.00-15.45

Nauka pływania ( 7-10 lat) - kontynuacja po roku - ŚRODA 18.00-18.45 I PIĄTEK 15.45-16.30

Doskonalenie pływania ( 9-12) ŚRODA 19.00-19.45 I PIĄTEK 15.00-15.45

Nauka pływania z gimnastyką korekcyjną 2h WTOREK 15.45-17-15

Doskonalenie pływania (10-15 lat) - CZWARTEK 15.45-16.30 I SOBOTA 8.00-8.45

Nauka pływana GRUPA I (7-9 lat) - wtorek, piątek

Nauka pływana GRUPA II (7-9 lat) - wtorek, piątek

Nauka pływana GRUPA III (7 - 9 lat) - wtorek, piątek

Nauka pływania plus GRUPA IV - po rocznej nauce pływania (8-10 lat) -poniedziałek, środa

Nauka pływania plus GRUPA V - po rocznej nauce pływania (8-10 lat) - poniedziałek, środa

Doskonalenie pływania GRUPA VI - średniozaawansowana (9-12 lat) - poniedziałek, czwartek

Doskonalenie pływania GRUPA VII - średniozaawansowana (9-12 lat) - poniedziałek,czwartek

Doskonalenie pływania GRUPA VIII (12-15 lat) - wtorek, czwartek

Doskonalenie pływania GRUPA IX (14-18 lat) - wtorek

Zajęcia z Ratownictwa Wodnego gr.1 podstawowa (12-16 lat)

Zajęcia Nurkowanie Rekreacyjne dla dzieci i młodzieży gr.1 podstawowa (12-16 lat)

Kajakarstwo + zajęcia na basenie- grupa naborowa (10-12lat)

Kajakarstwo + zajęcia na basenie- kontynuacja (12-14 lat)

Siatkówka dziewcząt gr. początkująca (8-11 lat) - środa

Siatkówka dziewcząt gr. rekreacyjna początkująca (11-14 lat) - piątek

Siatkówka chłopców gr. rekreacyjna poczatkująca (11-13 lat) - poniedziałek

Siatkówka dziewcząt gr. rekreacyjna średniozaawansowana (12-15 lat) - środa

Siatkówka dziewcząt gr. rekreacyjna średniozaawansowana (13-16 lat) - piatek

Siatkówka dziewcząt  gr. rekreacyjna średniozaawansowana (14-17 lat) - czwartek

Siatkówka chłopców gr. rekreacyjna średniozaawansowana (14-19 lat) - poniedziałek

Siatkówka dziewcząt gr. rekreacyjna średniozaawansowana (15-19 lat) - piątek

Siatkówka dziewcząt gr. rekreacyjna zaawansowana - ligowa (15-22 lat) - wtorek

Siatkówka dziewcząt (10-12 lat), grupa rekreacyjna i naborowa

Siatkówka dziewcząt (14-18 lat), grupa rekreacyjna

Zajęcia z Ratownictwa Wodnego gr. 2 doskonalenie (12-16 lat)

Mini piłka siatkowa - gry i zabawy z piłką (7-10lat)

Mini piłka siatkowa - gry i zabawy z piłką (7-10lat)

Zajęcia Nurkowanie Rekreacyjne dla dzieci i młodzieży gr.2 doskonalenie (12-16 lat)

Minikoszykówka i pływanie dla najmłodszych - klasy III- IV sp. (9-10) - sobota

Minikoszykówka i pływanie dla najmłodszych - klasy V- VI sp. (11-12) - sobota

Koszykówka rekreacyjna - klasy VII-VIII sp (13-15) - środa

Koszykówka rekreacyjna - szkoły średnie + (16-21)

Gry zespołowe (7-8 lat)– zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na piłkę nożną z elementami rekreacyjneg

Gry zespołowe (9-10 lat) – zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na piłkę nożną z elementami rekreacyjn

Gry zespołowe (11-13 lat) - czwartek

Gry zespołowe (14-17 lat) - czwartek

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate grupa początkująca dzieci młodsze (5-7 lat)

Zajęcia ogólnorozwojowe z elem. karate grupa początkująca dzieci starsze (8-11 lat)

Zajęcia ogólnorozwojowe z elem. karate grupa kontynuacji dzieci młodsze (6-8 lat)

Zajęcia ogólnorozwojowe z elem. karate grupa kontynuacji dzieci starsze (9-11 lat)

Zajęcia ogólnorozwojowe z elem. karate grupa kontynuacji dzieci starsze (12-14 lat)

Modelarstwo Lotnicze – grupa początkująca (9-12 lat)

Modelarstwo Lotnicze – grupa średniozaawansowana (10-14 lat)

Modelarstwo Lotnicze – grupa zaawansowana (12-21 lat)

Turystyka piesza i rowerowa (8-15lat)

Doskonalenie pływania (8-16 lat) grupa 5, zaawansowana- czwartek, sobota

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate grupa początkująca dzieci młodsze (5-7 lat)

Zajęcia ogólnorozwojowe z elem. karate grupa kontynuacji dzieci młodsze (6-8 lat)

Nauka pływania z gimnastyką korekcyjną 2h PIĄTEK 16.30-18.00

Dział Sztuki

Pałacowy WSPORNIK - trening umiejętnośći społecznych i pomoc psychologiczna (15-17 lat)

Warsztaty fotografii cyfrowej z elementami fotografii analogowej ( 9-12 lat)- początkujący gr. I

Warsztaty fotografii cyfrowej z elementami fotografii analogowej (12-18 lat)- średniozaawansowani

Młodzieżowe Studio Fotografii (15-20 lat)

Warsztaty filmowe (13-20 lat)

"Radio OMG - Oryginalne Mlodzieżowe Granie" ( 13-20 lat) gr.I

"Radio OMG - Oryginalne Młodzieżowe Granie" (13-20 lat) gr. II

Grupa dziennikarska REDAKCJA (14-18 lat)

Warsztaty dziennikarskie ( 15-19 lat)

Plastyka - grupa najmłodsza (6-8 lat)

Plastyka - grupa młodsza (9-12 lat)

Grafika z kompozycją ( 9-12 lat)

Grafika z kompozycją (12-16 lat)

Studium rysunku i malarstwa ( 14-20 lat)

Techniki mozaiki i witrażu (9-14 lat)

Studium portretu - początkujący (12 -18 lat)

Studium rysunku i malarstwa - początkujący (7-9 lat)

Plastyka - grupa młodsza - poczatkujący (7-9 lat)

Formy przestrzenne - gr. średniozaawansowana (9-12 lat)

"Siłownia umysłu pod Zielonym Parasolem" (9- 17 lat)

Formy użytkowe (10- 16 lat) - gr. średniozaawansowana

Studium rysunku i malarstwa (13-19 lat)- gr. zaawansowana

Zajęcia psychoruchowe dla dzieci z ryzykiem dysleksji rozwojowej (7- 9 lat)

Rockowe warsztaty wokalne - grupa początkująca i zaawansowana (14-20 lat)

Teatr dziecięcy (7-9 lat)- gr. naborowa

Trening wrażliwości (9-11 lat)- warsztaty twórcze

Teatr dziecięcy "3 PO 3" (10-12 lat) gr. zaawansowana

Teatr młodzieżowy (13-15 lat)- grupa warsztatowa II początkujący

Teatr młodzieżowy (15-18 lat)- grupa warsztatowa I początkujący

Teatr Alternatywny "Postscriptum" (15-18 lat) gr.zaawansowana

Teatr Alternatywny "W niewoli ust" (15-20 lat) gr.zaawansowana

Komiks i podstawy animacji (11-19 lat)

Warsztaty fotografii cyfrowej z elementami fotografii analogowej (9-12 lat)- początkujący gr. II

Plastyka - grupa najmłodsza 6-8 lat)

W krainie emocji- teatr wyobraźni dziecięcej (5- 8lat)

Kreatywne działania manualne (5-8 lat)

Warsztaty psychologiczne w/g potrzeby

Zajęcia filmowe (10-13 lat)

Klub Rozwijania Aktywności Dziecięcej "Promyczek" (7-9 lat) gr.I

Klub Rozwijania Aktywności Dziecięcej "Promyczek" (9-10 lat)gr.II

Klub Rozwijania Aktywności Dziecięcej "Promyczek" (11-13 lat)gr.III

Klub Rozwijania Aktywności Dziecięcej "Promyczek" (14-17 lat)gr.IV

Zajęcia psychoruchowe dla dzieci z dysleksją rozwojową (10-14 lat)

"Walizka" -zajęcia stymulująće wszechstronny rozwój dzieci ( 4- 7 lat)

Pałacowy WSPORNIK - trening umiejętnośći społecznych i pomoc psychologiczna (7-10 lat)

Pałacowy WSPORNIK - trening umiejętnośći społecznych i pomoc psychologiczna (11-14 lat)

"Techniki wodne na 5!" ( 5 lat)

"Techniki wodne na 5!" (6 lat)

Warsztaty dla konferansjerów (14 - 18 lat)